PIBE

معرفی چندتابع محاسباتی پرکاربرد اکسل

لیست ۵۰ تا از کاربردی ترین فرمول های اکسل (توابع مهم) – …

، *، /، و .

توابع پرکاربرد اکسل را یاد بگیرید + دانلود کتاب – YJC

کتاب آموزش توابع پرکاربرد اکسل قصد معرفی تعدادی از توابع و فرمول‌های … را سازماندهی و همچنین با استفاده از همین داده‌ها، به انجام محاسبات پرداخت.

16 فرمول اکسل که به حل مشکلات روزمره کمک می‌کنند – مجله …

کافی است یک برگه جدید اکسل را باز کنید و همه انواع وام و اطلاعات مربوط به … در ادامه چند سپرده سرمایه‌گذاری بانک‌های مختلف را بر حسب اطلاعاتی که بانک‌ها … برای انجام این کار باید یک تابع منطقی در یک ستون جدید ایجاد کنید و تعیین … آموزش استفاده از توابع و فرمول نویسی در اکسل · آموزش محاسبات آماری در اکسل.

12 فرمول کاربردی اکسل که هر مهندس عمران و معمار باید آن را …

کاربردی ترین و مهمترین فرمول ها و تابع های اکسل برای مهندس عمران و معمار که باید … در این مطلب از ویکی ساختمون به معرفی ۱۲ مورد از انواع مهم فرمول اکسل برای … فرمول جمع در اکسل می‌تواند که شامل یک یا چند سلول از ستون باشد. … سلول‌هایی که دارای مقدار باشند (چه عددی و چه متنی) در محاسبات این تابع شمارش نخواهد شد.

فرمولهای کاربردی اکسل بایگانی – مهارت های من :: iSkills

Match … از طرفی برای محاسبات مجموع با قید چند شرط نیز ار فرمول …

30 تابع اکسل : تابع If | شب دوم – ترفند اکسل – ویرگول

این تابع پرکاربرد اکسل به صورت منطقی ( یا همون شرطی ) عمل می کند. تابع if یکی از … با این وجود برای آنکه محاسبات مد نظر شما اجرا شود باید مقادیری برای آنها در نظر بگیرید. برای توضیحات … اغلب در if های تو در تو شما با چند بازه روبرو هستید.

معرفی تابع match در اکسل، ترکیب vlookup و match در …

معرفی تابع match در اکسل، ترکیب vlookup و match در محاسبات … آشنا کنیم و با یک مثال کاربردی نحوه استفاده از این تابع مهم رو آموزش بدیم.

توابع اکسل | مجموعه آموزش های کاربردی توابع اکسل | گروه …

زمان یکی از مهمترین اجزای داده و گزارشات هست و این زمان فرقی نمیکنه در چه سیستمی تعریف شده باشه. در این مقاله در مورد چند تا از مهمترین توابع کار …

فرمول نویسی در اکسل و نکات کاربردی برای مبتدیان – …

اکثر کسانی که با اکسل کار میکنند و نیاز به محاسبات هرچندساده دارند، حداقل چند تابع مهم … ما اینجا قصد داریم نکات فرمول نویسی با توابع را به شما بگوییم که بدون نیاز به … شده توسط اکسل را فراخوانی کنید و مقادیر را به ماشین حساب معرفی کنید .

آموزش توابع اکسل | VLOOK UP وIF وDROP DOWN LIST

آموزش توابع اکسل در نرم افزار مایکروسافت اکسل ۲۰۱۶ … فرمول از پیش تعریف شده ای است که محاسبات خاصی را بر اساس پارامتر … هر تابع ممکن است هیچ،یک و یا چند آرگومان ورودی داشته باشد. بین آرگومان های مختلف یک تابع علامت ; قرار می گیرد. در ویدیو آموزشی زیر با توابع مهم و پرکاربرد در اکسل آشنا می شوید.

درصد در اکسل و 10 روش پرکاربرد درصد گیری+نرم افزار – …

آموزش جامع محاسبه انواع درصد در اکسل مثل درصد تخفیف،درصد تست کنکور،درصد تغییرات … folder_open آموزش‌های کاربردی ، اکسل ، توابع اکسل … محاسبه درصد در اکسل (درصد گیری) یکی از مهمترین محاسبات در تمامی کسب و کارها بخصوص در مشاغل … در این آموزش قصد داریم تا شما را با چند روش معمول محاسبه درصد در اکسل آشنا کنیم.

فرمول‌ها و توابع در اکسل – omransoft

توابع، برنامه‌های آماده‌ای هستند که از قبل توسط برنامه نویسان نوشته شده و در حقیقت همان فرمول‌ های از پیش تعریف شده‌ اکسل هستند و محاسبات متنوعی …

تابع OFFSET اکسل و کاربرد آن – آموزش اکسل

امروز میخوایم با یکی دیگه از تابع های نسبتاً پرکاربرد یعنی تابع OFFSET … تعداد سطر: این پارامتر مشخص میکنه که ما از سلول یا محدوده مرجع میخوایم چند سطر و در …

آشنایی با کاربرد تابع SUM اکسل – آموزش اکسل

نکته ای که در تابع SUM اکسل وجود داره این هست که در صورتی که مقدار سلولی در محدوده عددی نباشه مثلا متنی باشه اون سلول در محاسبات لحاظ نخواهد شد. جدول زیر رو در …

آموزش Excel:کار با توابع ریاضی و فرمول های اکسل – بیتوته

برنامه اکسل نرم افزار اکسل انجام محاسبات ریاضی در اکسل, آموزش آفیس , درج فرمول در سلول ها در اکسل , آموزش … هر فرمول ممکن است دارای اجزایی همچون مقادیر ثابت، آدرس سلول ها، عملگرها و توابع باشد. … از عملگر نخست برای معرفی محدوده متوالی سلول ها و از عملگر دوم برای معرفی محدوده نامتوالی سلول ها استفاده می شود. … چند گام بالاتر.

آشنایی با ده فرمول کاربردی در اکسل – تحلیلگری داده و هوش …

فرمول های اکسل به شما امکان انجام محاسبات متنوع بر روی داده های عددی و غیر … تابع SUM می تواند تعداد معینی سلول در چند ردیف یا تعداد معینی سلول در یک … دسته بندی فرمول های اکسل به همراه مهمترین فرمول های هر بخش معرفی شده اند.

آموزش کار با اکسل با ۱۸ ترفند کاربردی در Excel – فرانش

از این فرمول‌ها برای انجام محاسبات ساده استفاده کنید. ۸. … فیلم آموزش کار با اکسل (فرمول نویسی و استفاده از توابع Excel) … برای اضافه کردن چند سطر یا ستون‌ به صفحه گسترده، به تعداد موردنظر سطر یا … + معرفی بهترین ۱۳ Code Editor در 2019.

10 ترفند اکسل | آموزش اکسل | توابع اکسل | فرمول نویسی …

تعریف نام در اکسل ، قفل گذاشتن بر روی فایل اکسل ، کلیدهای ترکیبی ، Auto Fill در اکسل. … محاسبات و فرمت هایتان را روی شیت فروردین انجام دهید، و بعد از آن کارهای … ولی در کمتر از چند ثانیه توانستیم این لیست را آماده کنیم.

تابع در اکسل: – ویکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

با انتخاب هر دسته، زيرمجموعهي مرتبط در ليست انتخاب تابع قابل دسترس است. … تابع AVERAGE میانگین یک یا چند سلول یا محدوده را محاسبه می‌کند، شیوه استفاده … علاوه بر محاسبات، شما می‌توانید از توابع برای شمارش تعداد آیتم‌ها در یک ستون یا … حسابداری پرکاربرد ترین زمینه فعالیت در نرم افزار اکسل است.

آموزش تابع شرطی IF در اکسل | فرساران

گذاشتن شرط در اکسل با تابع IF بسیار پر کاربرد است و اتفاقا اکثر کاربران تازه کار اکسل با آن کمی مشکل دارند. به نظر من مشکل اصلی آنها در 2 چیز است، اول آنکه …

آموزش کاربردی فرمول نویسی در اکسل – همیاردرس

اکثر کسانی که با اکسل کار می کنند و نیاز به محاسبات هرچند ساده دارند، حداقل چند تابع مهم آن را می شناسند. خیلی از افراد چه در سطح مقدماتی و چه در …

آموزش اکسل برای افراد مبتدی‌؛ چگونه حرفه ای شویم؟ – دیجیاتو

اما هنوز افرادی هستند که به تازگی استفاده از این نرم افزار پرکاربرد را آغاز کرده‌اند. … این لیست را می‌توان باز هم ادامه داد. … علاوه بر محاسبات، شما می‌توانید از توابع برای شمارش تعداد آیتم‌ها در یک ستون یا نشان دادن اعداد کمینه و بیشینه در میان گروهی از سلول‌ها هم … بنابراین می‌توانید چند صفحه را به طور همزمان باز کنید.

فرمول نویسی در نرم افزار صفحه گسترده اکسل ۲۰۱۰ | …

مقدمه : یکی از مهمترین دلایل استفاده از نرم افزار اکسل قدرت بالای آن در فرمول نویسی و انجام محاسبات است. می خواهیم در ادامه مطالب آموزشی اکسل ۲۰۱۰ در مورد انواع توابع و …

محاسبات درصد در اکسل – جامعه اکسل ایرانیان

همچنین نحوه محاسبات آنها را نیز فرا خواهید گرفت. … در این آموزش، نحوه محاسبه درصد در اکسل را با استفاده از برخی فرمول‌ها و توابع به صورت مراحل … این معنا است که قیمت جدید آن برای شما ۲۰% کمتر از قیمت اصلی (۱۰۰%) آن بوده است.

آموزش اکسل|آموزش اکسل 2016|آموزشexcel|آموزش کامل(مقدماتی …

آموزش کامل (مقدماتی تا پیشرفته )اکسل با تمرین های کاربردی|آموزش اکسل … اکسل یک نرم افزار محاسباتی است و در اکثر رشته ها کاربرد دارد از این نرم افزار بیشتر برای کارهای … یکپارچه سازی داده ها; استفاده از انواع مختلف توابع و فرمول های مود نیاز هر رشته و شغل … جابه جا شدن بین چند فایل صفحه گسترده; استفاده از راهنمای Tell me

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر