PIBE

شعر نو قطعا تو بودی از کتاب صدای حق

پنجره‌ای‌ به بهترین شعرهای عاشقانه امروز و دیروز ایران و جهان، …

شهرستان ادب: در آستانۀ سال نو و در تازه‌ترین مطلب از پروندۀ شعر عاشقانه، با هم بیست … شبانگاهت در هر سرود شوق هم‌آوازت بی تو تمام برگ و برش زرد است بی تو صدای او همه. … بام من می‌نشستی و گر سنگ بودی به هر جا که بودم مرا می‌شکستی، مرا می‌شکستی. … حال تو خوب است نیز خوشحالم به آن زنی که به رغم تمام اندوهش کتاب شعر بخواند.

بی تو جای خالی ات انکار می خواهد فقط (علی صفری) – بیتوته

اشعار عاشقانه علی صفری شعر نو دیوان اشعار اشعار نو و زیبا , شعر علی صفری , شعر و … بی تو جای خالی ات انکار می خواهد فقط … حق من بودی ولی حالا به ناحق نیستی.

شعر نو .::. مجموعه اشعار فارسی شاعران معاصر و جوان ادبیات

مجموعه اشعار شاعران معاصر و شاعران جوان بزرگترین پایگاه ادبی شعر فارسی. … آنگونه تو را معبود خویشتن سازم که هر جور با چرتکه عقل و دلت حساب و کتاب کنی!

سعدی/کتاب مواعظ/قطعات – ویکی‌نبشته

سعدی/کتاب مواعظ/قطعات. از ویکی‌نبشته … این دست سلطنت که تو داری به ملک شعر. پای ریاضتت … گر مرا نیز دسترس بودی. بارگه کردمی … نعمتی را کز پی مرضات حق دریافتی. حق تعالی از … که آب دیدهٔ مظلوم در نور داند. چو قطره قطرهٔ …

ه‍.ا.سایه – ویکی‌ادبیات

هوشنگ ابتهاج شعر را از نوجوانی آغاز کرد و پس از گام‌های آغازین خود، به تجربه‌های فریدون … تلاش‌هایش در مسیر اعتلابخشی به غزل فارسی است و در شعر نو از پیشگامان … بود که بار دگر بشنوم صدای تو را؟ … میان خاطرات سایه در کتاب «پیر پرنیان‌اندیش»، چنین آمده است: … ای که چون خورشید بودی باشکوه, در غروب تو چه غمگین است کوه.

بریده‌هایی از کتاب ملت عشق – ناولر

صدای نامحسوس “تاپ” می‌آید، اما همین صدا هم در هیاهوی آب و موج هایش گم می‌شود. … قاعده‌ی سی‌وچهارم: تسلیم شدن در برابر حق نه ضعف است نه انفعال. … برای آن‌که “تو” یی نو و تازه از تو ظهور کند باید برای تحمل سختی‌ها و دردها آماده … قطعات و نقطه‌ها مدام عوض می‌شوند. … راستش، از شعر خیلی خوشم نمی‌آید. … نوشته بودی که نمی‌توانی تسلیم باشی.

مولانا و استعاره عشق – پرتال جامع علوم انسانی

برای درک درست شعر مولوی و بخصوص غزلیات او، باید با حوادث بزرگ زندگی وی که … را دارد و با جمله نور محمد رسید شروع می‏شود، احتمالا می‏توان به بعد از بازگشت شمس … روزی، صدای آهنگین و موزون چکش زرگر در بازار قونیه چنان مولانا را به وجد آورد که … روح او مقبول حضرت شد انا الحق می‏زند (12) … رحم کردی عشق تو گر عشق را بودی جگر

طنز ذغال خند!: مجموعه ی شعر آوای دل

؛شعر ذیل رو با عنوان “خبرنگارم” به دوستان عزیز خبرنگار تقدیم مینمایم … کتاب فیض بوکش را نخواندم … کمتر اجازه شعر و شاعری داد ،چند رباعی بداهه که در حال وهوای کاروانهای راهیان نور و بحث … زن دوم گفت : هر چی باشد تو به گردن ما حق داری؛ من خودم لباس هاش را می خرم … صدا آمد من خود مشهدی علی هستم؛ زود درم بیارید كه دارم می میرم

اشعار ورود به ماه محرم – مشرق نیوز

اشعار/ ورود به ماه محرم می زنی قطعاً صدایم بین نوکرها، به نام … عشق حق خرج به پای تو شده یا مظلوم کربلا صاحب … آیـد صـدا ز غیب كـه قـد قـامت العـزا رخصت بـده اقـامۀ … قرآن کلام نور، کتاب محرم است … شعر/ حسین بود و تو بودی…+ فیلم …

آبان ۱۳۹۲ – شعر شاعران پارسی پارسایی

شعر شاعران پارسی پارسایی مجموعه آثار حوزه اموزشی فرهنگی تحقیقی پژوهشی سـیدشـهرام ابـهری. … به نظر می رسد چنانچه هر روز کتاب کلیات شیخ سعدی مورد مطالعه دقیق … نظیر است و از شاعران نوپرداز و شعر نو قطعا سهراب جایگاه خاصی دارد . … بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت.

مــــــــــــــــــــــــادر – nadia-angomans Jimdo-Page!

در زندان انداختند وی میگوید آنزمان فرزندش نو ماه داشت و پشت همین میلها حالا بزرگ شده است … ولي مادرم مرا در تمام قريه مي پاليد صدا ميكرد و به من غذا ميداد. … سعی کن به یاد بیاوری وقتی یک دختر کوچک بودی و مجبور بودم دنبال تو بدوم، وقتی برای … های خود چه به نثر و چه به شعر بیشترین گفتنی ها را نثار مقام وجایگاه میهن و مادر کرده اند .

یلدا ی بیابانکی در نمایشگاه کتاب/ تو خواب بودی و من دست …

یلدا ی بیابانکی در نمایشگاه کتاب/ تو خواب بودی و من دست گرگ را خواندم . … به قول مرحوم حق شناس که از قول استادش می گفت: تو بیدار شو ولی قلیان بکش. … ای از ماندگار ترین قطعات و تصانیف موسیقی ایرانی را با بیانی نو به مرحله اجرا درآورد. … دارم به صدای ظریفشان گوش می دهم و از روی دست آن ها شعر می نویسم.

۵ نام تو را همین که صدا می‌زند رباب/ آتش به جان کرب و بلا می‌زند

نام تو را همین که صدا می‌زند رباب/ آتش به جان کرب و بلا می‌زند رباب. به مناسبت شب هفتم محرم و عزادارای حضرت علی اصغر(ع) تسنیم تعدادی از اشعار آیینی را منتشر می‌کند. … میخونم تو کتاب گریه‌م میگیره … خوب شد عرش همه نور گلو را برداشت … امروز تو شمشیرى و فردا قطعا … تو تشنه بودی و این خشکی لبت همه را.

با چشمان شرمگین (کتاب) – ویرگول

۱۴: عمّه ام که به صدای حیوان ها بیرون آمده بود، چوب به دست خودش را به طویله … زیر چشمی نگاهش می کردند، گویی می ترسیدند مستقیم تو روی او نگاه کنند. … حتی اگر پدر و مادر اشتباه هم بکنند، فرزندان حق نافرمانی ندارند. … امّا قطعاً موسیقی نخواهد بود.

دانلود اهنگ جدید فایر بویز به نام قدر دل منو نمیدونه

دانلود اهنگ جدید فایر بویز به نام قدر دل منو نمیدونه … تو دنیا کسی قدر دل منو نمی دونه. این دل نمی تونه که بی تو بمونه. دوست داره … یه حس دیگه میگه که فقط تو بودی هدف.

آفتاب لارستان

آهنگ شاد «چارطاقِ بی‌تَش» با صدای «فریاد خواجوی» منتشر شد … از تعداد رایی که به دست آوردم راضی ام/ حق هر نامزدی است که بیاید حتی اگر یک رای داشته باشد · مساجد …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر