PIBE

توضیح درباره بیانیه کمیته داوران

توضیحات کمیته داوران در مورد خودکشی یک داور :: ورزش سه

کمیته داوران توضیحاتی درباره آخرین وضعیت کمک داور زنجانی ارائه کرد. … در ادامه بیانیه کمیته داوران می خوانیم: چیدمان کمیته داوران مثل همیشه …

کمیته داوران :: ورزش سه

افشاگری داور مطرح فوتبال درباره هند کی‌روش 1398/12/19. داور مطرح فوتبال ایران اعلام کرد او نیز در بازی استقلال و سپاهان هند کی روش استنلی را ندیده است.

توضیح درباره بیانیه کمیته داوران – نکس وان کلیپ

عباس ندایی رئیس کمیته آموزش انجمن بیس‌بال و سافت‌بال در خصوص بیانیه کمیته داوران توضیحاتی را به برنامه 9 رادیو بیس‌بال ارائه کرد.

بیانیه مراسم اختتامیه کمیته فنی ارزیابی و نظارت چهارمین …

کمیته داوری چهارمین نمایشگاه و جشنواره فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی در … این نمایشگاه بیانیه مراسم اختتامیه کمیته فنی، ارزیابی و نظارت را منتشر کردند. … ثبت نام در سه سطح ایده و تحقیق، توسعه و تجاری سازی و توسعه بازار انجام گردید.

توضیحات کمیته داوران فدراسیون فوتبال درباره خودکشی …

کمیته داوران فدراسیون فوتبال توضیحاتی درباره آخرین وضعیت کمک داور … توضیحات کمیته داوران فدراسیون فوتبال درباره خودکشی کمک داور زنجانی … دل پر کمک داور خودکشی‌کرده از ممبینی/ برادر نجفی: نامه مهرداد را پاک کردیم.

توضیحات کمیته داوران درباره خودکشی کمک داور فوتبال

توضیحات کمیته داوران درباره خودکشی کمک داور فوتبال. کمیته داوران فدراسیون فوتبال در خصوص خودکشی کمک داور زنجانی توضیحاتی ارائه کرد.

واکنش داور بین‌المللی فوتبال ایران به بیانیه یک رسانه عرب

او درباره بیانیه یک رسانه عرب مبنی بر این که کمیته داوران AFC قرار است که داوری به ایران اعزام نکند هم توضیح داد: مطمئن باشید این …

کمیته داوران فدراسیون فوتبال – ایسنا

توضیحات کمیته داوران فدراسیون فوتبال درباره خودکشی کمک داور زنجانی. کمیته داوران … دل پر کمک داور خودکشی‌کرده از ممبینی/ برادر نجفی: نامه مهرداد را پاک کردیم.

رییس کمیته داوران و پاسخ به یک شایعه/ممبینی:مهندسی لیگ …

هدایت ممبینی رییس کمیته داوران درباره کمک داور ویدئویی در لیگ توضیحات … درباره مشکلات داوری هم مربیان می توانند مکتوب از طریق باشگاه نامه …

بیانیه کمیته داوران فدراسیون فوتبال – YJC

کمیته داوران فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای را درخصوص مشکلات داوری در … می شود که موارد ذکر شده در گزارشات داوری در مورد مسائل انضباطی بازیکنان، …

واکنش کمیته اخلاق به بیانیه باشگاه سپاهان – مشرق نیوز

کمیته اخلاق درباره مصاحبه ها و بیانیه های لیگ برتر اطلاعیه ای صادر کرد. … بررسی است و از مدیرعامل باشگاه جهت ادای توضیحات دعوت به عمل خواهد آمد.

برنامه کنفرانس در روز 17 بهمن ماه 1398

قرائت بیانیه پایانی کنفرانس و عکس دسته جمعی یادگاری – تبادل نظر و آشنایی و … ورود کمیته داوران به لژ و تبادل نظر در مورد بیانیه نهایی ، ویرایش و ارتقاء آن و جمع …

اصول اخلاقی – مجله علوم پزشکی رازی

اصول اخلاقی مجله علوم پزشکی رازی برای سردبیر، داوران و نویسندگان … بر اساس خواسته و تعهد به رئوس کنوانسیون های بین اللمللی همچون بیانیه هلسینکی (روزآمد شده در … شده همچون راهنمای کمیته بین‌المللی اخلاق در انتشارات (COPE)، کمیته بین‌المللی سردبیران مجلات … داوران باید در مورد نظرات اعمالی خود توضیحات لازم را ضمیمه نماید.

جدیدترین‌های «کمیته انضباطی» | خبر فارسی

پرسپولیس.

عوامل بازدارنده موثر بر نحوه قضاوت داوران فوتبال ایران

یافته‌ها: نتایج تحقیق نشان داد که از دیدگاه داوران در بین عامل‌های بازدارنده موثر بر … در بین هواداران، بازیکنان و مربیان؛ الگوبرداری از ساختار کمیته داوران کشورهای …

سیاست مجله – مجله طب‌نظامی

درباره مجله · شناسنامه مجله · اهداف و زمینه ها · سیاست مجله · هیات تحریریه … نویسندگان باید پس از اعمال نظرات داوران مقاله اصلاح شده خود را ظرف حداکثر دو … اگر مطالعه شامل انسانها می شود، نویسنده/نویسندگان باید یک بیانیه را بگنجانند که مطالعه توسط کمیته … دستورالعمل های این کمیته بررسی می شود. سیاست در مورد سرقت ادبی تعریف:

اصول اخلاقی انتشار مقاله – فصلنامه نگره

اصول و سیاست‌های اخلاقی این نشریه براساس اصول کمیته بین المللی اخلاق نشر (Cope) … مؤلفان، داوران، دبیران علمی و سردبیر هنگام همکاری با این نشریه باید این اصول … سردبیر نباید هرگونه اطلاعاتی در باره مقاله ارائه شده را جز برای نویسنده مسئول، و … دستاوردهای تحقیقاتی خود را با بیانی علمی و متناسب با شیوه نامه مجله ارائه نماید.

COPE

از داور تشكر كنيد و به او اطالع دهيد كه قصد بررسي داريد. چنانچه هنوز … توجه: كميته بين المللي سردبيران … يک نامه بنويسد و توضيح دهيد که به ساير نويسندگان نيز.

اصول اخلاقی انتشار مقاله – مجله ژئوفیزیک ایران

بیانیه اخلاق نشر و قصور در نشر … هر داور انتخابی که احساس می‌کند فاقد صلاحیت لازم برای داوری تحقیق مورد نظر است یا می‌داند که امکان داوری سریع مقاله برایش مقدور …

فغانی: باید تحمل تیم ها نسبت به داوران بیشتر گردد، بیانیه …

کمیته داوران تصمیم های خوبی گرفته و تیم داوری من (فغانی، سخندان و … درباره افزایش انتقادها به عملکرد داوران توضیح داد: انتقاد همیشه وجود دارد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر